סצ'ואן

גם לסצ'ואן חשוב לקחת מכשיר לוויני של RescueOne

  • לחצן מצוקה למוקד החירום RescueOne
  • איסוף חינם מסניפי "למטייל" בכל הארץ
  • הודעות ללא הגבלה
  • יכולות ניווט מתקדמות
הזמינו מכשיר לטיול

מחוז סיצ'ואן 四川, אשר בפי הסינים נקרא גם "אסם התבואה השמימי", הוא חבל הארץ הפורה ביותר בסין וככזה תפס מקום מרכזי בהיסטוריה והתרבות הסינית. משוררים וסופרים מפורסמים עשו בצ'נגדו בירת סצ'ואן את ביתם וקיסרים בנו אימפריות שהתבססו על התוצרת החקלאית האדירה של המחוז.
אם תשאלו כל סיני "איפה אתה ממליץ לי לטייל בסין?" סביר להניח שבלי להסס יותר מדי הוא יענה לכם שסצ'ואן היא 'ה' מקום לטייל בו.
הסצ'ואנים שידועים באופיים הנינוח והעצל, מסבירי פנים וחברותיים כמו גם האוכל המתובל של המטבח הסצ'ואני הם רק חלק קטן מהסיבות להגיע לכאן. לצידם ישנם חיי הלילה של צ'נגדו, הפארקים המרהיבים עם בריכות בצבעי כחול, ירוק וטורקיז בג׳וזיגו, הבודהה הגדול ביותר בעולם חצוב בתוך הסלע, הרים שכמו יצאו מתוך ציור סיני, סכר עצום מלפני 2,400 שנה ופנדות ענק לצד פנדות אדומות מספקים נוף וחוויה בלתי נשכחת.
אך לא כדאי להגביל את עצמכם רק לאזור צ'נגדו והפארקים המפורסמים. במערב המחוז, בגובה ממוצע של מעל ל-3,000 מטר מעל פני הים מתחילה לה הרמה הטיבטית שנקראת גם "גג העולם". פנינה שמטיילים מעטים מגיעים אליה.
אזור קסום זה המיושב ברובו בטיבטים, היה שייך פעם לממלכה הטיבטית הגדולה שבמשך מאות שנים הפילה את חיטטה על מעצמות האזור. כאן תוכלו להסתובב בין כפרים עתיקים, מעיינות חמים לצד מנזרים מבודדים, עדרי יאק, נוודים טיבטים, מגדלים עצומים, פסטיבלי סוסים ובעיקר נוף פראי ומרתק לצד נוף אנושי ייחודי.

עונה מומלצת לסצ'ואן

בגדול העונה בסצ'ואן היא ממאי עד תחילת אוקטובר- נובמבר (תלוי באזור) כאשר האזור של מערב סצ'ואן וחלקים בצפון נמצאים בגובה רב ולכן קר בהם בהרבה. באזורים אלה הזמן הטוב ביותר הוא מאמצע יוני עד תחילת- אמצע ספטמבר. באזור צ'נגדו הקיץ(יולי אוגוסט) חם ולח מאוד. העונה הגשומה היא הקיץ.

ינו׳
פבר׳
מרץ
אפר׳
מאי
יוני
יולי
אוג׳
ספט׳
אוק׳
נוב׳
דצמ׳

עוד בסצ'ואן

עוד בסצ'ואן