קנצ'נבורי וטיול יום למפלים

יום בקנצ'נבורי בשתאילנד וטיול יום למפלי erwan.

תאריך הטיולOctober 2016
משך הטיוליום אחד
עונה מומלצתנובמבר עד מרץ

רקע

לאחר שבילינו כשבועיים באיים של תאילנד רצינו להספיק בשבוע האחרון שלנו קצת מעבר לבנגקוק. היעד שהיה הכי הגיוני הוא איזור קנצ'נאבורי שנמצא במרחק שעות נסיעה בודדות מבנגקוק מה שהופך אותו לטיול טוב ופשוט לכמה ימים בודדים.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

קנצ'נבורי

העיר קנצ'נבורי נמצאת לא רחוק מהגבול עם בורמה ויש לה היסטוריה של מלחמות, בתי קברות ומונומנטים- מהם נמענו בגלל חוסר עניין. באמצע העיר נהר גדול שחוצה אותה לשתי גדות עם כמה גשרים בינהם. יש בעיר שוק קטן נחמד בו הסתובבנו קצת ועוד כמה מקומות של דוכנים, במיוחד ליד הגשר המפורסם. העיר כמובן בנויה בעיקר לאורכו של כביש ראשי כאשר היא מעט מתפזרת לרוחב. תוכלו למצוא כמה מסעדות ברמה בעיר כאשר אנחנו ממליצים על הblue rice restaurant שהייתה מעולה. יש אלייה גם איסוף מהגשר הקרוב בטוקטוק של המסעדה.

האיזור מוכר בכמות הפילים והאטרקציות סביבם מהם נמנענו וגם מקדש עם טיגריסים ממסוממים שעוד אולי אפשר להכנס (אם לא כבר סגרו אותו).

מה שמשך אותנו היו שמורות הטבע באיזור שחלקן מתויירות יותר וחלקן פחות.

טיול יום למפלים

בבוקר לקחנו נהג מונית לכל היום ונסענו לעבר המפלים. בדרך הכביש לא מאוד מעניין פרט לאגם עם סכר שנמצא בדרך. הכניסה הייתה בתשלום ומשם כבר הבנו שהגענו למקום מתוייר בעיקר בתיירות פנים. בגלל השעה הלא מספיק מוקדמת וכנראה בגלל שהיה חופש או חג לתאילנדים היה קצת עמוס מידי בשבילנו ולמרות שרוב המסלול היה באמת יפה דילגנו על חלק מהמקומות עקב ההתקהלויות. השביל די פשוט להליכה ומסודר ברובו ומדי פעם חוץ מהמון מפלים יש בריכות מעולות לרחצה. המפלים נמצאים במעין ג'ונגל לא מאוד סבוך. המסלול אינו מעגלי וכולל עלייה וירידה לא קשים מאותו המסלול.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

תגובות


התגובה שלך

יש לך מה להוסיף? רוצה לשאול את הכותב/ת שאלה? פשוט לזרוק מילה טובה?

בקשה קטנה - אין לבקש ייעוץ באופן פרטי, נסו לשאול שאלות כאן וכך המידע יהיה זמין לכולם
אנונימי ( להתחברות )