טיול יום בניירובי קניה

יום של כיף בין אטרקציות נהדרות בעיר ניירובי

גם לקניה חשוב לקחת מכשיר לוויני של RescueOne

  • לחצן מצוקה למוקד החירום RescueOne
  • איסוף חינם מסניפי "למטייל" בכל הארץ
  • הודעות ללא הגבלה
  • יכולות ניווט מתקדמות
הזמינו מכשיר לטיול
תאריך הטיולJune 2012
משך הטיוליום אחד
עונה מומלצתכל השנה

מידע כללי

טיול של כיום שלם בפרברי העיר ניירובי, מעבר בין אטרקציות תיירותיות מאד, אך עם זאת המוניטין שלהם כאתרי חובה מוצדק לחלוטין. במהלך הטיול נבקר במרכז לשיקום גי'רפות מזן נכחד ונאכיל אותן, נבקר בבית יתומים לפילים ונקנח בארוחת צהריים במסעדת הבשרים הידועה בעולם כולו – קרניבור.
תחבורה – אין תחבורה ציבורית לאתרים האלה לכן אופציה אחת היא לשכור נהג שיקח אתכם בין האתרים השונים ויחכה לכם בזמן הביקור. אנחנו בחרנו באופציה זו וזה היה מאד נח, העלות לכל היום הייתה 4000 שילינג קנייתי. אופציה נוספת היא להצטרף לואר של חברת טיולים שעושה את אותו המסלול.
סדר הטיול- כדאי לעשות את המסלול לפי הסדר המוצע פה מכיוון שסדר הפוך יגרום לכך שתגיעו לאתרים השונים כאשר הם מאד עמוסים ותפסידו מעט מהייחוד של החוויה. מומלץ להגיע למרכז הגי'רפות מיד עם הפתיחה בשעה 9:00 ולהמשיך את היום משם.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

מרכז שיקום הג'רפות

נתחיל את הסיור בשעה 9:00 במרכז לשיקום הג'ירפות. במרכז ניתן לפגוש זן בסכנת הכחדה של ג'ירפות. בקניה שלושה זנים שונים של ג'ירפות. ניתן להגיע למרחק נגיעה מהג'ירפות, להאכיל אותן מפלטפורמה מיוחדת ולקבל הסבר מפורט על אורך חייהם, הסכנות וכל מה שרוצים לדעת על החיה הנהדרת הזו. נבלה את השעה וחצי לערך הקרובה יחד עם הג'ירפות (לא לוותר על נשיקה מג'ירפה) ולאחר שנמצה נמשיך הלאה לבית היתומים לפילים. דמי כניסה לאתר נכון לביקור שלנו 700 שילינג.
http://giraffecenter.org

בית היתומים לפילים

לאחר נסיעה של כרבע שעה – שימו לב לחזירי בר ובבונים לאורך הדרך נגיע לתחנה הבאה, בית היתומים לפילים. בבית היתומים לפילים ניתן לבקר במשך שעה אחת בכל יום 11:00-12:00 בלבד כדי לא להפריע לשגרת החיים של הפילים יותר מידי. כדי להגיע בסביבות 10:30 על-מנת לתפוס מקום טוב לראות את הפילים. בשעה 11 צועדים למרכז הרחבה כ 10 פילים יתומים, יונקים מבקבוק, אוכלים מעט עצים ומסתובבים להנאתם. הפילים בגילאים של בין שבוע ל 3 שנים אשר התייתמו מאמם מסיבות שונות (בעיקר ציד) מגיעים לבית היתומים ושם מקבלים מטפל אשר משמש כאמא בשבילם – ישן איתם, מניק אותם ונמצא איתם 24 שעות ביממה. לאחר הצגת הפילים אחד אחד יגיעו הקבוצה המבוגרת יותר והתהליך יחזור על עצמו שוב. במחיר של 50$ ניתן להיות משפחה מאמצת של פיל ולשוב לבקר אותו מתי שרוצים גם בשעות הערב, ולקבל עדכונים שוטפים במייל על החבר החדש במשפחה. לאחר סיום התצוגות נמשיך הלאה לארוחת צהריים אך לא לשכוח לבקר את הקרנף הענק אשר שוכן לו בכלובים ליד היציאה.
http://www.sheldrickwildlifetr...

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

מסעדת קרניבור

נסע כ 15 דקות נוספות ונגיע לאת מהמסעדות המפורסמות בעולם, מסעדת קרניבור מניירובי. המסעדה שנכנסת בקביעות לרשימת 50 המסעדות הטובות בעולם הינה מסעדת בשרים בסגנון "אכול כפי יכולתך" מיד עם הכניסה תתקלו בגריל הענק של המסעדה עליו בשרים משופדים על חרבות של שבט המסאי בנתחי ענק. במסעדה אין תפריט, עם הישיבה תקבלו מרק ולכם לפתיחה ומיד אח"כ יונחו צלחות לוהטות על השולחן ומצעד הבשרים יתחיל. המלצרים במדים המיוחדים יתחילו להגיע לשולחן עם נתחי ענק שיחתכו ישירות על הצלחת שלכם. בין הבשרים בקר, טלה, עוף, חזיר, ביצי שור, יען, תנין ועוד. כל עוד דגל המסעדה במרכז השולחן מורם הבשרים ימשיכו להגיע, כשאתם נכנעים רק תורידו את הדגל ותפריט הקינוחים יגיע אל השולחן. מומלץ ללוות את הארוחה בדווה המשקה האלכוהולי המקומי הכולל וודקה דבש לימון וסוכר. לאחר הארוחה נפנה חזרה למלון וננוח בחדר במשך כמה שעות להתאושש מהארוחה הענקית.
http://www.tamarind.co.ke/carn...

תגובות


התגובה שלך

יש לך מה להוסיף? רוצה לשאול את הכותב/ת שאלה? פשוט לזרוק מילה טובה?

בקשה קטנה - אין לבקש ייעוץ באופן פרטי, נסו לשאול שאלות כאן וכך המידע יהיה זמין לכולם
אנונימי ( להתחברות )