בישקק (Bishkek) - מידע כללי להתמצאות

ריכוז כתובות ושמות של מקומות חשובים בעיר

גם לקירגיזסטן חשוב לקחת מכשיר לוויני של RescueOne

  • לחצן מצוקה למוקד החירום RescueOne
  • איסוף חינם מסניפי "למטייל" בכל הארץ
  • הודעות ללא הגבלה
  • יכולות ניווט מתקדמות
הזמינו מכשיר לטיול
תאריך הטיולMay 2015

גסטהאוס מומלץ לתרמילאים

nomad's home בסמוך לתחנה המרכזית הישנה, מיקום נוח ושקט קרוב לשוק. 250 סום לאדם באוהל, 1100 ליורט עם שלוש מיטות 400 סום לאדם בחדר בדורמיטורי, יצירת קשר- nomadshomes@gmail.com, +99673067581, +996770060800
אירוח אדיב מאוד על ידי בעלת הבית שדוברת אנגלית טובה יחסית.
*שימו לב לא להתבלבל עם nomad hostel שזה מלון ב-15 דולר למיטה בחדר שנמצא ב- usen baev st 44.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

חנות טיולים Red-Fox

חנות טיולים שנמצאת בכתובת- sovietskaya 65. חנות קטנה שבה יש ציוד טיולים, בדר"כ יש גז לגזיית הברגה, המחירים יחסית יקרים.

השוק של בישקק

השוק הגדול של בישקק hsh bazaar. שוק יפה וגדול מלא בכול טוב, מאוכל ועד בגדים ומוצרים שונים, נחמד מאוד להסתובב. הגעה- לקחת מרשוטקה מס' 135 מהתחנה המרכזית הישנה כ-15 דקות נסיעה, 10 סום לאדם.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

מפות וטחינה

שני דברים שלא נוותר עליהם - מפות וטחינה. מאחוריי הפאב Black Rabbit יש חנות קטנה שבה ניתן לקנות מפות סובייטיות בקנה מידה מעט גדול, אבל יותר טוב מכלום. הפאב נמצא ברחוב kiev 107. ליד הפאב יש סופר בצבע אדום בשם Beta store שם ניתן לקנות טחינה. בעיקרון יש סיכוי טוב למצוא טחינה בכל סופרמרקט תורכי.

שגרירות טג'יקיסטן בבישקק

נמצאת בכתובת Karadarynskaya 36, כ-5 דק' הליכה ממפגש הרחובות Mederov ו-Yunusaliev. בפעם הראשונה הניווט היה קצת קשה ונהג המונית לא הכיר את המקום, אח"כ כבר ידענו להסביר לנהג איך לנסוע.
השגרירות פתוחה בימים שני עד שישי בין 9:00-17:00 עם הפסקה של שעה בין 13:00-14:00. לפירוט על הוצאת ויזה לטג'יקיסטן ראו סיפור דרך "מקירגיסטן לטג'יקיסטן".

בית האופרה

בית האופרה נמצא בצמוד למפגש הרחובות Manag ו-Chui וניתן להגיע עם מרשוטקה 155. מומלץ ביותר לבדוק אם יש הופעה בבית האופרה, אנחנו ראינו שם אירוע תרבות של טג'יקיסטן וקירגיסטן ומאד נהנינו. הכניסה הייתה בחינם.

נסיעה מבישקק לאוש

כל יום יוצאים מהבאזר הגדול של בישקק (אוש באזר) ווואנים של 7 אנשים במחיר של 1,000 סום לאדם. אנחנו לקחנו הסעה פרטית כי ההפרש במחיר לא היה גדול, עלה לנו 1,200 סום לאדם בג'יפ של 4 אנשים. הנסיעה הייתה יפה ושווה לעשות אותה באור יום, לקחה לנו 12 שעות. הכבישים יחסית טובים ולא מסוכנים במיוחד. סידר לנו את הנסיעה בחור נהדר וטוב לב בשם באקט, הטלפון שלו 055-1776608, הוא מבין עניין ויש לו אנגלית בסיסית ביותר - מומלץ בחום!

טיפים

  • סים מקומי ניתן להוציא בבישקק בכל מקום, לנו המליצו על חברת T-cell שיש לה קליטה טובה יותר בהרים
  • כדי להתמצא בבישקק מומלץ להוריד אפליקציה של מרשוטקות שתגיד לכם את מספרי המרשוטקות שאתם צריכים לקחת. האפליקציה נקראת Bus.kg. פשוט תכתבו "Bishkek Bus" והחיים שלכם ייראו אחרת...

תגובות


התגובה שלך

יש לך מה להוסיף? רוצה לשאול את הכותב/ת שאלה? פשוט לזרוק מילה טובה?

בקשה קטנה - אין לבקש ייעוץ באופן פרטי, נסו לשאול שאלות כאן וכך המידע יהיה זמין לכולם
אנונימי ( להתחברות )