מספר הצעות לבילויים בקאפ פר

קצת הצעות לאחת הפנינות של הריביירה הצרפתית

גם לצרפת חשוב לקחת מכשיר לוויני של RescueOne

  • לחצן מצוקה למוקד החירום RescueOne
  • איסוף חינם מסניפי "למטייל" בכל הארץ
  • הודעות ללא הגבלה
  • יכולות ניווט מתקדמות
הזמינו מכשיר לטיול
תאריך הטיולSeptember 2014
משך הטיוליום אחד
עונה מומלצתמתי שמזג האוויר מאפשר

תוכן עניינים

פעילויות

קאפ פרה הוא חצי אי שיוצא מהגבול בין בוליו וווילפרנצ׳ שנמצאים מזרחית לניס. כניסה ויציאה משם באמצעות כביש אחד ראשי. המקום קטן אך שופע נופים.
חוף פסבלה- נוסעים על הכביש הראשי עוברים את האחוזה של רוטשילד ויורדים ימינה בירידה חדה עם שילוט לחוף plage de passable. בסוף הירידה תבחרו ימינה או שמאלה חפשו חנייה ורדו לחוף. שם יש כמה מסעדות וחוף נחמד מאוד.
הטיילת המערבית- מחוף פסבלה הולכים דרומה על הכביש או על החוף עד שמגיעים לשביל שמקיף את החצי אי (אם תלכו מהכביש תצטרכו לרדת ימינה במדרגות לשביל) אפשר להקיף עם השביל הזה את כל האי ולמי שרוצה טיול יום זה מומלץ, כ7 קמ של נופים יפים. לטעמי החלק הכי יפה הוא הטיילת המערבית עד המגדלור בהחלט יפייפה.
המגדלור- מגדלור זה הוא עצום מימדים ומציע נופים יפים לכיוון ניס ההרים מעבר וווילפרנצ׳. מקום נחמד מאוד לשבת, בלילה המגדלור עובד ומציע חוויה יחודית. הגעה- ממשיכים על הכביש הראשי אחרי פסבלה ממש קצת ויש פניה ימינה בעליה או להמשיך ישר בירידה. לוקחים ימינה ונוסעים עם הכביש עד שתראו הכוונה la phare. פונים שמאלה בסוף חונים ויורדים ברגל למטה.
הצד המזרחי וחוף פלומה- במקום לעלות לכיוון המגדלור ממשיכים ישר ופונים שמאלה כשלא יהיה עוד אופציות. ממשיכים קצת ישר עד שמגיעים לצומת טי המכונה בפני המקומיים ״צומת מעודה״. שם יש כמה מסעדות ובתי קפה עם נוף נפלא בהחלט שווה. אם תפנו שמאלה תוכלו לחזור לכביש הראשי ואם תפנו ימינה תסעו דרומה לכיוון חוף פלומה והחופים הדרומיים. נוסעים ימינה עד שמגיעים לצומת טי, שמאלה לחוף פלומה וימינה ליופים הדרומיים וחזרה לכביש הראשי. חוף פלומה הוא חוף הרחצה הטוב בקאפ פרה ואחד הטובים באיזור.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

תגובות


התגובה שלך

יש לך מה להוסיף? רוצה לשאול את הכותב/ת שאלה? פשוט לזרוק מילה טובה?

בקשה קטנה - אין לבקש ייעוץ באופן פרטי, נסו לשאול שאלות כאן וכך המידע יהיה זמין לכולם
אנונימי ( להתחברות )

קבלו שק שינה מקצועי, תרמיל יום משובח וגרבי טיולים

ציוד טיולים של Mountain Equipment, Gregory ו- Bridgedale בשווי כולל של מעל 2500 ש״ח מתנת Gravity ישראל בתחרות החודש