יובנג

טרק בסגנון כוכב של בין 3 ל-4 ימים, במחוז יונאן

גם לסין חשוב לקחת מכשיר לוויני של RescueOne

  • לחצן מצוקה למוקד החירום RescueOne
  • איסוף חינם מסניפי "למטייל" בכל הארץ
  • הודעות ללא הגבלה
  • יכולות ניווט מתקדמות
הזמינו מכשיר לטיול
תאריך הטיולOctober 2017
משך הטיול4 ימים

הכנה לטרק

לטרק כדאי להגיע עם תיק קטן בלבד. בעמק יש שלל גסטהאוסים ומסעגות. מומלץ להביא איתכם אוכל לארוחות צהריים למהלך המסלול. בעמק עצמו יש מכולות קטנות ולא מספקות במיוחד אז הביאו איתכם מראש.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

הגעה

מגיעים משנגרילה, לוקחים אוטובוס לעיר בשם Deqen. האטובוס יוצא מידי שעה מהתחנה המרכזית של שנגרילה, והנסיעה אורכת כ-4 חצי שעות. האוטובוס עוצר בתחנה המרכזית של דקן וממשיך עוד כרבע שעה לאיזור של מלונות שממנו יוצאים לטרק. במתחם זה יש מספר מלונות כולל הוסטל של YHA ומסעדות. חשוב לישון פה אם תירצו לצאת מוקדם בבוקר. בבוקר יוצאים לכביש הראשי שם אפשר לתפוס ואן לתחילת המסלול.

עלייה לעמק

בעבר היה צריך לעשות את היום הראשון בהליכה של כמה שעות של עלייה מפותלת לכיוון העמק. היום במחיר של 200 יואן יש ג'יפים שלוקחים אותך עד לעמק. אני ממליץ לקחת את הג'יפ, מרבית ההליכה היא באיזור מיוער ואין כל כך נוף. מה גם, כשנוסעים עם הג'יפ ניתן להספיק את המסלול למפלים באותו יום.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

המפלים הקדושים

מסלול קליל של כ- 4 שעות הלוך חזור. בלי עליות קשות מידי. שבסופם מגיעים למפלים קדושים לטיבטים וקרחון יפה מעליהם. ההליכה עצמה היא לאורך הנחל שנוצא מהמפלים. יפייפה מומלץ.

האגם הקפוא

מסלול שיוצא מיובנג עליון, שבקצה שלו אגם וקרחון ענק. במסלול הזה יש עליות וירידות. גובה האגם הוא כ- 500 מ' מעל יובנג עליון. כשאנחנו היינו שם היה הרבה בוץ שהקשה על ההליכה. המסלול לוקח בערך 6 שעות כולל הפסקות והליכה בקצב סביר.

יציאה מהעמק דרך נינונג

מדובר על מסלול של כמה שעות שבסופו מגיעים לעיירה נינונג ממנה ניתן לקחת מונית חזרה לDeqen ולהתחיל את הדרך לשנגרילה באוטובוס או במונית. אפשר להתחיל את הדרך מיובנק עליו או תחתון. המסלול יורד עם הנהר, בחלקו הראשון בצד הדרומי של הנהר ולאחר מכן חוצה לצידו הצפוני. אחריי החצייה, הולכים לאורך אמת מים. כאשר יוצאים מהעמק הירוק, נחשף נוף מדברי מרהיב. בירידה הסופית יש נהגי מונית שמחכים למטיילים. משם הנסיעה לדקן היא בערך חצי שעה. אנחנו יצאנו בבוקר מיובנג וישנו בלילה אחריי ארוחת ערב טובה בשנגרילה.

תגובות


התגובה שלך

יש לך מה להוסיף? רוצה לשאול את הכותב/ת שאלה? פשוט לזרוק מילה טובה?

בקשה קטנה - אין לבקש ייעוץ באופן פרטי, נסו לשאול שאלות כאן וכך המידע יהיה זמין לכולם
אנונימי ( להתחברות )