טרק ערוץ דילוג הנמר

טרק של שני לילות, רכסי הרים מטורפים וכפריים סיניים. ואיפה שהוא בסיפור היה גם נמר

גם לסין חשוב לקחת מכשיר לוויני של RescueOne

  • לחצן מצוקה למוקד החירום RescueOne
  • איסוף חינם מסניפי "למטייל" בכל הארץ
  • הודעות ללא הגבלה
  • יכולות ניווט מתקדמות
הזמינו מכשיר לטיול
תאריך הטיולApril 2011
משך הטיול3 ימים

היום הראשון - יום 28 הפיתולים

למרות שאנחנו היינו אחרי חצי שנה של טיול וקצת עייפים מטרקים, ההורים שלי הצטרפו רק לשבועיים מלאי אנרגיה דבר שהוביל לכך שארבעתנו יצאנו לטרק הנמר המדלג.
לקחנו מונית עד הנקודה ממנה יוצאים לטרק. מההתחלה מגמת העלייה הורגשה היטב. וזה טרם אותם 28 פיתולים שהזהירו אותנו שהם קשים. מנקודת ההתחלה הלך מאחוריי סיני שמושך אחריו סוס והציע לנו לעלות על הסוס.. אנחנו בביטחון מלא הודענו לו שאין לנו בעיה לטפס ושהוא יכול כבר לעקוף אותנו ולהתקדם ואולי להציע לתיירים פחות בכושר מאיתנו. הוא התמיד מאחורינו. כאילו ידע לאן זה הולך, וטוב שכך. כי אחרי שעתיים של עליה לא פשוטה, ומעט חמצן, הבנו שמזל שהוא מדבר סינית ולא מבין אנגלית ושהוא נשאר איתנו. בפיתול מספר 2 (מתוך 28) אמא שלי עלתה על הסוס וכעבור עוד חצי שעה דאגנו שיגיע סוס-חילוץ גם בשבילי. שלא יובן לא נכון, גם על הסוס, הורגשה מגמת העלייה ומהגובה שלו גם התווסף פחד קל עד בנוני. בגדול העלייה אפשרית, וכנראה שהיינו מצליחים גם בלי הסוס אבל לא רצינו לגמור את היום מאוחר ואולי להיכנס לחושך. הגענו לאכסניה הראשונה, ערב ראשון בטרק והנוף מהמרפסת שבכניסה לחדרים מהמם. פסגות גבוהות, אויר צח ועננים יפהפיים שצבעו את השמיים.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

היום השני

יום יחסית קל, במישור ב2/3 גובה של הרכס. הליכה כייפית, עוברים כפרים ובתים. בדרך נתקלנו גם במעין "מפעל" ביתי לייצור מלט מתוך מי היובלים שמובילים לנהר העשירים במנרלים וצבעם אפור עכור. קיבלנו הסבר בסינית איך עובדות המכונות בצורה של גלישה של המיים ושקיעת המלט. הגענו לישון אצל Tina שלמחרת נותר רק לרדת לראות את הסלע המדובר ממנו בדיוק קפץ הנמר...

היום האחרון

הבנו שירידה במדרגות לראות נחל ועלייה באותן המדרגות לא כאלו קריטיות לנו. אז הסתפקנו בלראות מלמעלה את הנחל ולדמיין איך זה יראה מקרוב יותר. החלטנו שסיימנו את הטרק ותפסנו אוטובוס חזרה ללג'יאנג.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

טיפים

  • לנו היה טיפה גשם בעונה הזו. אז לטפטוף קל רצוי לבוא עם כיסוי גשם לתיק.

תגובות


התגובה שלך

יש לך מה להוסיף? רוצה לשאול את הכותב/ת שאלה? פשוט לזרוק מילה טובה?

בקשה קטנה - אין לבקש ייעוץ באופן פרטי, נסו לשאול שאלות כאן וכך המידע יהיה זמין לכולם
אנונימי ( להתחברות )