טיולים באזור שמורת הטבע Laojunshan באזור ליג'יאנג

שהיה וטיולי יום בטבע יפהפה וכמעט נטול תיירים

גם לסין חשוב לקחת מכשיר לוויני של RescueOne

  • לחצן מצוקה למוקד החירום RescueOne
  • איסוף חינם מסניפי "למטייל" בכל הארץ
  • הודעות ללא הגבלה
  • יכולות ניווט מתקדמות
הזמינו מכשיר לטיול
תאריך הטיולAugust 2019
עונה מומלצתאפשרי כל השנה

Da mai di

בפוסט נפרט על שני איזורים שונים הסמוכים לליג'יאנג. אנחנו טיילנו על בסיס יומי. ניתן לעשות טרקים ארוכים יותר של כמה ימים ברצף עם אוהל וציוד מתאים.

שהייה וטיולי יום ב-Da Mai Di.
כפר קטן מאוד המוקף בצוקים גדולים ומרשימים.
אנחנו התארחנו בגסטאוס חמוד בשם stone drum house. ההוסטל מנוהל ע"י רובן ולי (למרבה הפלא, למרות שהכפר מאוד קטן ולא תיירותי יש בו גסטהאוס נוסף). האיזור נחשב לאטרקטיבי עבור חובבי טיפוס (מועדון המטפסים של Shigu). אין חנות או מסעדה בכפר אבל אפשר לאכול או לקנות נישנושים בגסטאוס. המארחים מדברים אנגלית ועוזרים בתיכנון הטיול ובהתניידות. הגסטהאוס נקי ונעים (ואפילו יש שירותי קומפוסט מגניבים). יש לו אתר אינטרט מאוד נגיש ומפורט.
האזור מלא בכפרים חקלאיים, ומגדלים בו בעיקר תירס וטבק.

אנחנו יצאנו ממנו לשני טיולי יום נחמדים:
הראשון עליה לכפר קטנטן בשם da gu chun:
עליה במעוק יפה שנמצא ממש מעל הכפר. רמת קושי בינונית. סביבות ה-5 שעות הלוך חזור מפתח הגסטהאוס. השביל מאוד ברור אך מעט חלקלק, לכן נראה שההליכה עשויה להיות מאתגרת ביום גשום.
ביום השני לקחנו טרמפ להמשך הוואדי והסתובבנו באזור.
מי שמעוניין, יש עוד אפשרויות לטיולי יום באזור, ואפשר גם להתרחץ בנהר.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Liming

לימינג, כפר קטן שידוע בזכות הצוקים האדומים שמקיפים את הואדי שבתוכו הוא נמצא. בפתח יש כניסה רשמית לפארק הלאומי שעולה 105 יואן (יש הנחה לסטודנטים). אם מגיעים אחרי שש וחצי בערב ניתן להכנס ללא עלות (כי הפקחים לא עובדים בשעות האלה). בכפר יש שני טיולי חצי-יום מוסדרים (שבילי אבן ועץ עם מדרגות). אנחנו עלינו להר הצבים, העליה פשוטה והנוף יפה. לוקח כשלוש שעות הלוך חזור. יש רכבל שעולה להר, לא בדקנו כמה הוא עולה. יש לציין שבשונה משבילים מוסדרים, העלייה להר הייתה ריקה לגמרי. במקום יש תשתית תיירותית, אך מעטים התיירים שמגיעים. הטבע מסביב מיוחד ויפהפה.
האזור מיושב ע"י מיעוט שנקרא ליסו. כל עשרה ימים יש בלימינג שוק הומה, אליו מגיעים תושבים מכל כפרי האזור. בימים אחרים המקום מנומנם ומוצאים בו בעיקר מלונות, מסעדות ומכולות. בערבים יש התכנסות לריקודים מסורתיים סביב האש, שם נשות הליסו לובשות את בגדיהן המסורתיים.

טיפים

  • התניידות: העיירה שמחברת לשני הכפרים האלו היא Shigu. עיירה שאנחנו רק עברנו בה לרגע אבל מצאנו אותה חמודה. אמור להיות בה שוק בימים קבועים כל חודש (מפורט באתר של ston drum house). יש אליה אוטובוס תדיר מליג'יאנג. בין ליג' יאנג ללימינג יש אוטובוס יומי. יוצא מליג'יאנג ב13 ומלימינג ב7. בנוסף, אפשר לסוע במוניות שירות ולהחליף רכבים בZhongxing

תגובות


התגובה שלך

יש לך מה להוסיף? רוצה לשאול את הכותב/ת שאלה? פשוט לזרוק מילה טובה?

בקשה קטנה - אין לבקש ייעוץ באופן פרטי, נסו לשאול שאלות כאן וכך המידע יהיה זמין לכולם
אנונימי ( להתחברות )

קבלו שק שינה מקצועי, תרמיל יום משובח וגרבי טיולים

ציוד טיולים של Mountain Equipment, Gregory ו- Bridgedale בשווי כולל של מעל 2500 ש״ח מתנת Gravity ישראל בתחרות החודש