יומיים ב-Banks paninsula שליד christchurch

תצפיות ונסיעות יפות במרחק קצר מchristchurch. טיול קצר, יפה ונוח לתחילת או סוף הטיול בניו זילנד

משך הטיוליומיים
עונה מומלצתנובמבר עד אפריל

רקע

לשון היבשה שנמצאת בצמוד לכרייסטצרץ' היא מקום נחמד לביקור עם נסיעות יפות, כפרים נחמדים על שפת מפרצים ומאוד חשוב- מז"א שנוטה להיות טוב.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

דברים לעשות בbanks paninsula

האטרקציה המרכזית והקלה של הפנינסולה היא הtourist drive- נהיגה בכביש מפותל שמלווה את הפסגות של לשון היבשה דמויית גלגל השיניים. ישנם מקומות לעצור לתצפית ויציאות למפרצים השונים אבל עצם הנהיגה שם יפה מאוד.

ישנו שביל יפה העולה לעבר נקרה על הים. השביל עצמו מפותל והופך בשלב מסויים לשביל אפר- למרות האזהרות הוא בסדר גמור לכל רכב, אנחנו נסענו שם עם ההונדה אודיסי שלנו. הנוף במהלך העלייה מספק תצפית יפה והנקרה עצמה יפה מאוד ושווה את ההגעה אליה. את המקטע האחרון של הכביש צריך ללכת ברגל כי שם כבר אי אפשר לסוע בלי רכב 4×4 ומדובר בירידה קצרה של כ600 מטר המגיע לתצפית על הנקרה.

שחייה עם דולפינים- באיזור כמה חברות שמשכירות קיאקים או מוציאות סיורים בהם שוחים עם דולפינים מסוג hektor. ויתרנו על התענוג בגלל ששחינו איתם מספיק בcurio bay שבחוף המזרחי, אבל יכול להיות נחמד למי שלא התנסה בכך.

פינגווינים כחולים וצהובי עין- ישנם פינגווינים במפרצים שלא נגישים עם רכב (אולי 4x4 יכול להגיע?) אליהם סירות מוציאות סיורים כדי לצפות בפינגווינים- יכול להיות נחמד למי שלא ראה בחוף המזרחי פינגווינים אבל אם רק התחלתם עם הטיול אז תמתינו, יש מקומות חינמיים יותר מוצלחים לכך.

לסיכום מדובר על אטרקציה שהיא לא בגדר חובה אך כנראה שתמצאו את עצמכם רוצים להעביר יום יומיים בגלל מזא או טיסה קרובה והמקום הזה מספק הזדמנות נחמדה לצאת מכרייסטצרץ אם נשאר זמן עודף לטיול והמקום יפה בפני עצמו.

תגובות


התגובה שלך

יש לך מה להוסיף? רוצה לשאול את הכותב/ת שאלה? פשוט לזרוק מילה טובה?

בקשה קטנה - אין לבקש ייעוץ באופן פרטי, נסו לשאול שאלות כאן וכך המידע יהיה זמין לכולם
אנונימי ( להתחברות )