טיולים בחצי האי אוטגו - Otago Peninsula

כמה הצעות לטיולים יומיים בחצי האי היפה הסמוך לעיר דנידין (Dunedin)

משך הטיוליום אחד
עונה מומלצתדצמבר - מרץ

ויקטורי ביץ׳ - Victory Beach

מסלול קצר ויפה המתחיל בנוף ירוק וטיפוס של כמה דקות לתצפית על ״פרמידה״ טבעית ומסתיים בחוף מקסים ובפגישה עם כלבי ים ואריות ים. ההליכה אורכת כשעה (הלוך חזור) אם הולכים ישירות מהחניה לחוף, אך ניתן להאריך אם הולכים דרך שבילים אחרים באיזור. ההמלצה שלנו היא להקדיש למקום לפחות כמה שעות כדי לבלות בכיף ברצועה החוף היפה בה הרגשנו כמו באי בודד. מדי פעם הגיחו כלבי ים מהמים, פעם אחת ראינו פינגווין חוצה מהים לחוף עם אוכל לגוזלים ואפילו ראינו אריה ים ישן ומתחמם בשמש על החוף בין השיחים. בקצה המפרץ תמצאו נקודה טובה בה קל לפגוש בכלבי הים משתזפים על הסלעים. אנחנו בילינו בחוף בערך שעתיים שכללו שנת צהריים מדהימה. אחריה השארנו את הדברים ועשינו הליכה לאורך החוף. הגאות הפתיעה אותנו ואם מישהו מהמבקרים האחרים לא היה מזיז לנו את הדברים הכל היה טובע! מומלץ להשאיר את הדברים רחוק מאוד מקו המים.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

סנד פליי ביץ׳ - Sandfly Beach

מסלול נוסף לאורך רצועת חוף מקסימה. הנסיעה בדרך הגישה לחוף מאוד יפה. ההליכה מתחילה בירידה ארוכה על דיונות מרשימות, וצמחיית חוף מיוחדת. סה״כ הליכה מספר דקות מהחניה.
גם החוף הזה מומלץ לצפיה בבעלי חיים אך אנחנו נאלצנו לברוח בגלל גשם כבד שתפס אותנו מיד אחרי הירידה.

מושבת האלבטרוסים בפיילוט ביץ׳ - Pilot Beach

חצי האי מפורסם גם בזכות מושבת קינון של האלבטרוס המלכותי. האלבטרוס הינו עוף ימי גדול במיוחד, המתהדר במוטת כנפיים מרשימה המגיעה עד כדי 3.5 מטר, מה שהופך אותו לעוף הגדול ביותר המסוגל לעוף. הזמן המייטבי לצפות בהם הם כאשר מנשבות רוחות חזקות. במרכז הבקרים שבמקום מוצעים סיורים מודרכים לאיזורי הקינון בעלות של כ- 40 דולר נ״ז לאדם. יש גם אפשרות לשוט בסירה או בקיאק סביב האיזור. היינו פחות בעניין של סיורים מודרכים וצפיה בחיות דרך חלונות, ומזג האויר הסוער לא התאים לחתירה בקיאק. לשמחתנו זכינו לצפות בציפור המרשימה כאשר הסתובבנו לקראת השקיעה סמוך למרכז המבקרים. קרוב למרכז נמצא Pilot Beach בו מושבה של פינגווינים כחולים. מרכז המבקרים מציע סיור בתשלום (22 דולר נ״ז לאדם). הסיור מתחיל בסביבות 21:00, עם חזרתם של הפינגווינים לחוף. בסיור יורדים לאיזור מגודר ומואר, בו ניתן לצפות בפינגווינים מקרוב.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

טיפים

  • דנידין היא עיר גדולה וכדאי לנצל את המעבר בה לתדלוק, קניות ומעבר ב- iSite כדי לקחת מפה והמלצות לאיזור
  • אנחנו ישנו בחצי האי בקמפינג הנמצא בפורטבלו במחיר של 27 דולר נ״ז לזוג עם אוהל. המקום מציע כביסה, שירותים מקלחת חמה ומטבח מאובזר. האחראי שהיה במקום בזמן הביקור שלנו היה לא כל כך נחמד

תגובות


התגובה שלך

יש לך מה להוסיף? רוצה לשאול את הכותב/ת שאלה? פשוט לזרוק מילה טובה?

בקשה קטנה - אין לבקש ייעוץ באופן פרטי, נסו לשאול שאלות כאן וכך המידע יהיה זמין לכולם
אנונימי ( להתחברות )