יום ב- Koyasan

לינה מסורתית במקדש בודהיסטי והסתובבות במקום קדוש ליפנים בשם הר קויה

תאריך הטיולMay 2018
משך הטיוליום אחד

אטרקציות בעיר

בעיר יש מספר אטרקציות שניתן לבקר בהן חלקן בחינם וחלקן בתשלום:
1. בית הקברות העתיק - ניתן ללכת בשביל המרכזי של בית הקברות ולראות את מגוון המצבות והפסלים הקדושים לצד מנורות עתיקות שמאירות את הדרך עד למקדש הגדול שבקצה, הנחשב לקדוש ביותר עבור היפנים בקויאסאן. את המקדש מאירות מנורות מיוחדות דמויות תחרה עם כיתוב יפני ומומלץ להגיע לשביל לאחר ארוחת הערב כשמתחיל להחשיך והמקום מואר במנורות הללו. לא נדרש לשלם על מנת להיכנס. (את המקדש בקצה אסור לצלם)
2. זן גארדן (zen garden) - ניתן לראות את הגן אם נכנסים למקדש הkongobuji. גינת זן בדרך כלל מורכבת מאבנים וצמחים שסביבם יש חצץ המגורף בפסים על פי צורת האבנים. בנוסף תוכלו להתרשם בתוך המקדש מדלתות הזזה יפניות עם ציורים עתיקים. עלות הכניסה לאדם היא 500 יין (קצת פחות מ20 שקלים לאדם).
3. מתחם מקדשים - נמצא מצדו השני של הכביש של kongoobuji וכולל מספר מקדשים יפים בגדלים וצבעים שונים לצד גנים ועצים המקיפים את המתחם. מתחם זה קדוש ליפנים ואיננו דורש תשלום בכניסה.
4. ניתן להשכיר אופניים ולטייל איתן בעיר וחהגיע לעוד אטרקציות שאנחנו ויתרנו עליהן אך זה קצת מיותר ולבית הקברות אסור להיכנס עם אופניים.
במרכז העיר יש מרכז מבקרים בו ניתן לקבל מפה וםירחת על האטרקציות ושם ניתן להשכיר אופניים.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

רקע

קויה-סאן היא עיר קדושה ליפנים וכוללת מגוון רב של מקדשים ומקומות קדושים ליפנים.
נהוג לישון בעיר בריוקאן (ryokan) לינה בסגנון יפני מסורתי באירוח של נזירים.
ניתן לבחור ריוקאנים בדרגות נוחות שונות והמחירים עולים בהתאם אבל בסטנדרט המינימלי המחיר מתחיל מ10,000 יין לאדם ללילה כולל ארוחת ערב ובוקר (כ350 שקל לאדם). בחדר הסטנדרטי תקבלו בדרך כלל חדר עם פינת תה, מקום ל2 פוטונים, חלוקי onsen ומגבת ובנפרד תקבלו חדר לארוחות בו יגישו את ארוחת הערב וארוחת הבוקר שיהיו בהכרח צמחוניות. את נריוקאן נדרש להזמין כ10 ימים מראש לפחות דרך האינטרנט או שניתן לפנות למככז הטלפוני כפי שאנחנו עשינו ולבדוק האם יש חדרים פנויים לתאריך הרצוי עבורכם.
דרכי הגעה:
נוסעים ברכבת לתחנת hashimoto ומשם לוקחים רכבת לתחנת קויאסאן. בתחנת קויאסאן עולים להר בסוג של "כרמלית" שלוקחת כ7 דקות ומשם אוטובוס על פי הריוקאן שבחרתם להתארך בו. עובדי התחנה מנוסים ומכווינים אתכם לאוטובוס הרצוי ומידעים אתכם באיזו תחנה לרדת ומה עלות האוטובוס.

תגובות


התגובה שלך

יש לך מה להוסיף? רוצה לשאול את הכותב/ת שאלה? פשוט לזרוק מילה טובה?

בקשה קטנה - אין לבקש ייעוץ באופן פרטי, נסו לשאול שאלות כאן וכך המידע יהיה זמין לכולם
אנונימי ( להתחברות )