הפוג'י - עצירה באחד מאגמי פוג'י בדרך לטוקיו

טיול יום לזריחה באחד מאגמי פוג'י - בדרך מאוסקה לטוקיו

תאריך הטיולMay 2018
משך הטיוליומיים
עונה מומלצתכל השנה- הר הפוג'י יפה ומיוחד תמיד

דרכי הגעה לפוג'י

לאחר שסיימנו את ביקורנו בנארה וקיוטו החלטנו לסוע בשינקנסן - הרכבת המהירה לטוקיו ונעשה עצירה באחד מאגמי ההר המפורסם פוג'י. קנינו כרטיס ליומיים (לא היה לנו jr pass או כרטיס חודשי בסגנון). לאחר החלפות על פי הנחיית מוכר הכרטיסים עצרנו בתחנת מישימה, אחת לאחר שין-פוג'י ומשם לקחנו אוטובוס לכפר שנמצא על גדת אגם יאמאנאקאקו הנקרא ימאנאקה. האוטובוס לקח שעה ועשר דקות. האגם גדול מאוד ולא תיכננו מספיק טוב את מיקום הלינה. מומלץ לבחור מקום לינה המשקיף על ההר מבעד לאגם.

לפוג'י דרכי הגעה מגוונות וגם חמישה אגמים שונים מהם ניתן לצפות על ההר.
ממזרח למערב אגמי הפוג'י הם:
Yamanakako הגדול שביניהם
Kawaguchi
Saiko
Shoji
Motosu

לאגמים נוח להגיע מטוקיו באוטובוס וישנה גם אפשרות של רכבת וממנה אוטובוס.
כמובן שרכב שכור היא אופציה נוחה.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

טיול סביב האגם בזריחה

היה לנו רק חצי יום באגם לפני שאנחנו צריכים לצאת חזרה לטוקיו לטיסת ההמשך שלנו.
החלטנו שהזמן הכי טוב לצפות על ההר הוא בזריחה. כשבדקנו את זמני הזריחה גילינו בהפתעה שהזריחה היא ב04:30 בבוקר. מכיוון שרצינו לצלם את ההר המדהים עם האגם החלטנו שנקום ב03:00 לפנות בוקר כי יקח לנו כשעה להגיע לצידו השני של האגם ולאחר שנחזור נמשיך לישון קצת. אכן כך עשינו וב04:30 היינו כבר בצידו השני של האגם ואפילו לצד קבוצת ברבורים באגם כשהשמיים בהירים לחלוטין.
הנוף היה מדהים והגענו חזרה לגסטהאוס עוד לפני השעה 07:00 בבוקר. למזלנו כשקמנו השמיים התמלאו בעננים ולא היה ניתן לראות את ההר בכלל ולכן שמחנו מאוד שקמנו מוקדם וזכינו לראת את היופי הזה.

הבנו שיש טיפוס מסודר לפסגת הפוג'י אך כשאנחנו היינו עוד היה מוקדם מדי לכך בגלל השלג על ההר. רצוי לבדוק אופציה לטיפוס של כמה ימים, יכול להיות מרשים.

לאחר ארוחת בוקר והתארגנות יצאנו לתחנת האוטובוס לתפוס את האוטובוס הישיר לטוקיו שיוצא בבוקר ב09:07 ולוקח כשעתיים עד לתחנת שינג'וקו שבטוקיו. הזמנו מקומות מראש דרך בעל הגסטהאוס ערב קודם. משינג'וקו המשכנו במטרו למלון באיזור שוק הדגים.

תגובות


התגובה שלך

יש לך מה להוסיף? רוצה לשאול את הכותב/ת שאלה? פשוט לזרוק מילה טובה?

בקשה קטנה - אין לבקש ייעוץ באופן פרטי, נסו לשאול שאלות כאן וכך המידע יהיה זמין לכולם
אנונימי ( להתחברות )