מיוהנסבורג לדרך הפנורמה

טיפים על הדרך האטרקציות באזור

גם לדרום אפריקה חשוב לקחת מכשיר לוויני של RescueOne

  • לחצן מצוקה למוקד החירום RescueOne
  • איסוף חינם מסניפי "למטייל" בכל הארץ
  • הודעות ללא הגבלה
  • יכולות ניווט מתקדמות
הזמינו מכשיר לטיול
תאריך הטיולOctober 2019
משך הטיוליומיים

מבוא

אפשר לשלב את דרך הפנורמה לפני או אחרי נסיעה לקרוגר. מדובר בטיול רכב עם עצירות קצרות והליכות מינימליות לנקודות תצפית או טבע. ה סטייה מהדרך לקרוגר היא מינימלית והנופים מרשימים ביותר. ממליץ בחום לא לוותר על החוויה המקסימה הזאת.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

נסיעה

מיוהנסברג לנסוע על 12N ל 4N עד ל Belfast ומשם דרך Dullstroom. עוברים ב Long Tom Pass המדהים עם נופים מרהיבים לעמק של Graskop. משם ממשיכים לGraskop ולכל האתרים שלידה.

אנחנו נתקלנו בתאונה שסגרה מקטע של כביש 4N יצרה פקקי ענק בכל האזור מסביב. צריך לקחת בחשבון שאתם באפריקה ואי אפשר להניח שדברים יזרמו תמיד כמו שתכננתם.
על 4N יש תחנת דלק בשם ALZO שצמוד אליה בנו חווה להצלת קרנפים עם תוספת של עוד כמה חיות כמו בנות יענה ואנטילופות למיניהן. בתחנה יש מגוון מסעדות שמתאימות לארוחת בוקר או צהריים זריזים בזמן שצופים על הקרנפים. יש נוף יפה במיוחד מהשירותים של הגברים.
אם אתם אוכלים ב Graskop – אז מומלץ לאכול ב Harrie's Pancakes, אם אתם אוכלים ב Dullstroom אז מומלץ לאכול ב Mrs Simpsons Restaurant

אתרים

יש בדרך הפנורמה המון נקודות עניין וטבע, מין הסתם תבקרו באתרים לפי הכמות זמן שיש לכם. בכל אתר משלמים סכום נמוך לכניסה, בין 10-30 שקל תלוי מקום, אפשר למצוא את המידע המדויק באינטרנט למי שמתעניין. אנחנו היינו יחסית מוגבלים בזמן ולכן היינו צריכים לעשות סינון די רציני של המקומות. ובכל זאת אני ממליץ על כל המקומות שאפרת עליהם.

Berlin Falls- דקה הליכה מהאוטו ומגיעים לנקודות תצפית על המפל. יש באתר כמה נקודות תצפית, ובסך הכל אפשר למצות את המקום תוך 10 דקות אם אתם בלחץ או לשבת ולהתפנק על בפקל קפה ברגוע. יפה מאוד

Lisbon Falls- כמה דקות נסיעה ממפלי ברלין ובאותו קונספט. כאן אשפר לרדת לכיוון הנחל שזורם לכיוון המפל ולתפוס פינה שקטה, או להגיע ממש עד המפל וליהנות מהנוף. אפשר להעביר פה חצי שעה נעימה.

Bourkes Luck Potholes- בעיני האתר הכי מרשים ברשימה. מדובר בבריכות שהמים חצבו בתוך הסלע עם צורה עגולה ייחודית. המקום בנוי עם בשבילים ברורים (כ10 דקות הלכה מהאוטו) וגשרים מעל המים שמאפשרים זווית יפה לתוך הבריכות. אפשר להמשיך קצת לאורך הנחל שמוביל לבריכות ולמצוא פינה מחמדה להנות מהנוף ולשכשך את הרגליים במים. תתכננו כאן סביבות שעה לביקור.

לגבי God’s Window- שמעתי מהרבה אנשים שהמקום מאכזב, מטעמי זמן לא בדקתי בעצמי.

לגבי 3 Rondavels – מי שישן בForever Blyde Canyon יכול לוותר על האתר הזה כי יש נוף דומה מהתצפית במלון. אם לא אז חובה, נוף מדהים... גורף מלא לייקים באינסטוש.

על האתרים אפשר לקרא בהרחבה -
https://hubpages.com/travel/Vi...

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

תגובות


התגובה שלך

יש לך מה להוסיף? רוצה לשאול את הכותב/ת שאלה? פשוט לזרוק מילה טובה?

בקשה קטנה - אין לבקש ייעוץ באופן פרטי, נסו לשאול שאלות כאן וכך המידע יהיה זמין לכולם
אנונימי ( להתחברות )